pit.dobry.pl              pity.pl






Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: zakup mieszkania
PostNapisane: 7 mar 2011, o 15:55 
Dołączył(a): 6 mar 2011, o 01:41
Posty: 4
Witam!
W sierpniu 2010r. wykupiłam na własność od Gminy mieszkanie. Czy mam ten fakt wykazać w zeznaniu czy nie? W akcie notarialnym napisano, że pobrano od kwoty:
a) opłatę sądową,
b) taksę natorialną za sporządzenie tego aktu,
c) podatek od towarów i usług VAT od kwoty z punktu b) na mocy art. 41 ust. 1 ustawy z dn. 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług.

Czy koszty sporządzenia dokumentacji niezbędnej do sprzedaży lokalu też się wykazuje w zeznaniu rocznym?
Z góry dziękuję za odpowiedź.


Zobacz profil  Offline
 
 Tytuł: Re: zakup mieszkania
PostNapisane: 7 mar 2011, o 19:02 
nie - zakup nie podlega rozliczeniu
rozlicza się sprzedaż


 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

Panel

Góra Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników
Szukaj:
 cron
 
Biuro Handlowe IPS O/Siedlce
ul. Brzeska 12
08-110 Siedlce
tel. 25 633-12-84
      25 633-12-85
fax 25 633-12-84
mail: siedlce@ips-infor.com.pl

Biuro Handlowe IPS O/Bydgoszcz
ul. Królowej Jadwigi 18 pok. 511
85-231 Bydgoszcz
tel. 52 345-70-37
      52 345-62-70
fax 52 345-70-37
mail: bydgoszcz@ips-infor.com.pl

Pomoc Techniczna IPS
tel. 25 631-16-10
Skontaktuj się z nami przez
Gadu-Gadu
Skype
mail: pomoc@ips-infor.com.pl


Powered by phpBB © phpBB Group | Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL | Dizayn Ercan Koc